Спортивні надії: На шляху перемог

Лютий 21, 2017, 20:57 | (0) | інше новини район спорт
Swimming

ГАНДБОЛ 18 лютого в Івано-Франківську відбулися дитячо-юнацькі спортивні ігри області з гандболу серед юнаків 2001 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь команди Івано-Франківська, Рогатина, дві Коломийського  р-ну та дві команди м.Коломия. Вихованці Рогатинської ДЮСШ обласної ради вибороли друге місце та були нагородженні медалями і грамотами. Тренер команди  - Михайло Гой.

КУЛЬОВА СТРІЛЬБА У Львові з 14 до 17 лютого проходив відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби. У змаганнях брали участь команди з різних куточків України. Вихованці Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради (Пащин Руслана та Боднар Ірина) у складі збірної команди області у вправі ГП – 11а серед дівчат зайняли третє місце. Тренував спортсменів до змагань Юрій Кізима.

Ш А Х И  У неділю, 12 лютого, в Івано-Франківську відбувся ІІ етап змагань з шахів «Шахові надії Прикарпаття» - 2017 р. В них взяли участь 45 учасників з Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Косова та Рогатина. Вихованці Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради зайняли призові місця:

І місце – Олексин Давид, Борейко Уляна;

ІІ місце – Олексин Анна;

ІІІ місце – Челядин Вадим, Михаськів Мар’ян, Воненька Вікторія.

Тренер Любов Олексин.

ПЛАВАННЯ 10-11 лютого в Івано-Франківську проходив  міжрегіональний  турнір пам’яті  заслуженого  тренера  України  Яреми Фронзея. В ньому взяли участь понад сто вісімдесят учасників з різних куточків України: Чернівців, Тернополя,  Києва, Кривого Рогу, Снятина, Долини, Калуша, Коломиї, Івано-Франківська та Рогатина. Вихованка Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради  Стелла Скробач в нелегкій боротьбі виборола дві срібні медалі на дистанції брас 50 м та на дистанції брас 100 м. Тренер Віктор Сивий.