Список населених пунктів Рогатинщини, де не мобілізували жодну особу

Серпень 20, 2015, 09:46 | (0) | , , , , , , | інше АТО головне новини область район
1422532458_orig_141223213912789

Добігає кінця 6-та черга часткової мобілізації на території нашої держави. Затишні домівки Прикарпаття, рідні і найдорожчі люди з нетерпінням чекають своїх воїнів, своїх чоловіків, батьків, дітей, котрі більше року тому вступили до лав українського війська щоб дати відсіч агресору, виконати священний чоловічий обов’язок – захистити Батьківщину. І, здавалось би, ніщо не може стати на заваді цій довгоочікуваній зустрічі, адже гідні сини Прикарпаття, котрі з честю виконали визначені державою завдання вже мали б демобілізовуватись, та тут постає дуже цікаве питання: а хто ж їх замінить?

Безперечно, є частина свідомих прикарпатців, що зголосились добровольцями, велику роботу по мобілізації проводить і обласна державна адміністрація, і деякі районні адміністрації, і військові комісаріати. Та, на жаль, в прикарпатській “бочці меду” чомусь є і не одне “відро дьогтю”. Так- так, саме не “ложка”, а “відро”, чому – самі побачите.

Неймовірно – але факт, в нашому районі є значна кількість сільських рад, з яких протягом шести черг часткової мобілізації не призвано жодного військовозобов’язаного. Ось вони, “герої”: сільські ради Григорівська, Вишнівська, Дегівська, Кліщівнянська, Колоколинська, Підвинянська, Потіцька, Світанківська, Чернівська, Юнашківська, Явченська.

У військоматі журналістам відмовилися пояснити дану ситуацію, яка склалася. Казали питатися у районній раді, відділі мобілізації. На превеликий жаль чи радість, коли не приходили - зачинено. Та рогатинці до безладу у владних кабінетах району - звикли. Незабаром вибори, які, напевне,  не принесуть суспільству ніякої користі. Отже, виражаємо ВЕЛИЧЕЗНУ подяку владі району за наданий звіт від Військомату, який повинен був бути у нас ("Рогатинська земля") ще 2 тижні тому.

Звичайно, звинувачувати всіх голів, депутатів, членів виконавчих комітетів вище перелічених сільських рад було б несправедливо, адже в кожному населеному пункті є свої причини такого плачевного стану справ, проте значна кількість даних посадових осіб займає пасивну позицію по виконанню заходів мобілізації завойовуючи, на їхню думку, прихильність електорату на найближчих виборах до місцевих органів влади. Та хіба людей обдуриш? Хіба невиконання плану мобілізації на території сільської ради, невиконання Указів Президента та саботування завдання державної ваги є підставою для завоювання авторитету? “Дешевим” авторитетом, шановні посадові особи, далеко не заїдеш, прийде час “збирати каміння” і за те, що ви зробили для її захисту Батьківщина обов’язково вам віддячить, кожному по заслузі.

За матеріалами: http://stanislavske.tv/ Рошкевич Олександр

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>