Список кандидатів у Президенти України: хто подав документи у ЦВК

Січень 12, 2019, 17:06 | (0) | Україна

Станом на 13:00 12 січня дев'ятеро осіб подали документи до Центральної виборчої комісії на участь в президентських виборах, які відбудуться у березні 2019 року. П'ятьох з них Центрвиборчком зареєстрував, одному у реєстрації відмовив, а документи ще трьох наразі комісія вивчає на відповідність виборчому законодавству.

Першим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став екс-міністр екології та природних ресурсів України, юрист Ігор Шевченко, який подав документи в Центральну виборчу комісію в перший день передвиборчої кампанії – 31 грудня. Окрім нього, в останній день 2018 року документи до ЦВК подав правозахисник та економіст з Броварів Володимир Ратуш. За його словами, з великими політичними силами він не пов'язаний, проте у минулому був членом партії "Народно-трудовий союз українців". Вранці 3 січня документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на виборах президента України подав лідер Соціал-демократичної партії, народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Каплін. Четвертим офіційно зареєстрованим кандидатом у Президенти України став Валентин Наливайченко. За його кандидатуру 3 січня одноголосно проголосували делегати з'їзду партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість". Після цього, він одразу подав документи до Центральної виборчої комісії та пройшов реєстрацію. Також 3 січня подав у ЦВК документи голова Аграрної партії Віталій Скоцик. Міський голова Львова та лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий останнім 3 січня подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на виборах президента України. 10 січня документи до Центрвиборчкому подав Віталій Купрій – народний депутат, обраний у 2014 році в мажоритарному окрузі на Дніпропетровщині. До парламента він висувався від "Блоку Петра Порошенка", однак у 2015 році вийшов з фракції БПП. Ще одним кандидатом у президенти став очільник політичної партії "Наші" позафракційний народний депутат Євген Мураєв. Документи до ЦВК він здав 11 січня. А вже у суботу, 12 січня, документи у Центральної виборчої комісії подав лідер політичної партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко. Він розповів, що вже вніс заставу у розмірі 2,5 мільйона гривень. За словами політика, більша частина суми – це гроші його партії, сам же Гриценко додав до застави власних 100 тисяч гривень. Тому, станом на обід 12 січня вже дев'ять осіб подали до ЦВК документи для реєстрації кандидатами у президенти. Наразі Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Шевченка, Капліна, Скоцика, Садового, Наливайченка. Ратушу відмовили у реєстрації через невідповідність його документів вимогам виборчого закону, а документи Купрія, Мураєва та Гриценко зареєструє у найближчі дні.
Джерело: 24 Канал

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>