Сотні дітей розважалися та змагалися на олімпійському дні у Івано-Франківську

Червень 7, 2018, 14:28 | (0) | Добрі справи область
14_main

7 червня на стадіоні “Юність”  урочисто відкрили традиційний Всеукраїнський олімпійський день 2018.

Участь в Олімпійському дні взяли учні загальноосвітніх шкіл, дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківська, люди з інвалідністю та ветерани олімпійського руху на Івано-Франківщині, повідомляє «Галка».

У рамках акції провели фітнес-розминку, веселі спортивні естафети та забіги на різноманітні дистанції. На захід завітала  учасниця Олімпійських ігор у Афінах(Греція), майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка світу з легкої атлетики Неля Непорадна. Вона розповіла про свій шлях у спорт.

«На свято я прийшла із своєю донечкою і з сином, він наймолодший учасник змагань.  Свій спортивний шлях  я розпочала із п’ятнадцяти років. Раніше дуже мало дітей займалися спортом, а зараз більше .  Для мене гідним прикладом став Роман Вірастюк. Із сімнадцяти я почала  свою кар’єру.  Сьогодні я займатимусь разом із учасниками змагань, адже спорт – це здоровий спосіб, щоб наші дітки хотіли  наслідувати нас», – повідомляє майстер спорту міжнародного класу та  чемпіонка світу і Європи серед юніорів Неля Непорадна.

Дітки задоволені , що їх запросили на свято.

 «Мені таке свято подобається, адже я вже шостий рік займаюся гімнастикою. Тому, я у спортивній формі і з радістю взяв участь у заході. Спорт – це найважливіша річ у моєму житті», – розповідає учасник змагань Віталік.

 У заході взяли участь перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич, міський голова Руслан Марцінків.

«Захід організовано для всіх. Дуже приємно , що наша країна долучилася до цього свята. Також практично у всіх областях України проводяться такі заходи та на Івано-Франківщині, оскільки тут є потужні спортивні традиції. Я думаю такі яскраві заходи спрямовані до певної мети. Івано-Франківськ потребує сучасного спортивної підтримки» - стверджує перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

 Після завершення змагань учасників  нагородили грамотами та медалями.

Джерело: www.galka.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>