Сонях пам’яті про НИХ

Серпень 28, 2020, 20:58 | (0) | АТО головне МОЄ МІСТО новини
DSC_0439
Приспущені прапори, хвилина мовчання, біль у серці рідних і такий незламний, живий погляд на фото …
 
29 серпня Україна вшановує захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Хто ж вони, наші Герої? Військовослужбовці, учасники добровольчих формувань, небайдужі українці, медики, волонтери?.. Найперше, люди – чийсь син, сестра, батько чи коханий, теплі обійми і добре слово яких вже навічно в пам’яті. Не забуваймо про це.
Сьогодні з нагоди Дня пам’яті захисників України рогатинці приєдналися до Всеукраїнської акції вшанування загиблих Героїв «Сонях пам’яті».
Керівництво міста та району разом з учасниками АТО поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні, вшанувавши українських захисників хвилиною мовчання. Символічні букети з соняхами було покладено й до могил загиблих краян — учасників антитерористичної операції.
Від громади Рогатина міський голова Сергій Насалик, секретар міської ради Галина Богун, голова ГО «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич відвідали могилу нашого земляка, захисника Івана Югана. Рогатинець загинув 13 серпня 2015 року під час виконання бойового завдання поблизу Зайцевого, Горлівська міська рада.
 
Завтра о 10:00 год оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання, тож закликаємо усіх приєднатися та молитовно вшанувати тих, хто поліг у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
 
Довідково:
відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. Сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.
Використання соняха як символу Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, це не лише вшанування пам’яті захисників України, формування в українському суспільстві традицій відзначення цього Дня та патріотичне виховання молоді, це символ усвідомлення українським суспільством ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та необхідності гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
DSC_0424DSC_0427 DSC_0432
 

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>