Снігопади і морози в Європі: 24 загиблих, перебої з транспортом і закриті школи

Лютий 28, 2018, 17:57 | (0) | Світ
630_360_1494918100-1863

В результаті сильного похолодання і снігопадів, які приніс до Європи циклон із Сибіру, загинули 24 людини.

Про це повідомляє AFP.

Польща повідомила про принаймні дев'ять смертельних випадків, у Франції загинули чотири людини. П'ятеро людей померли в Литві, троє в Чехії та два в Румунії, один бездомний замерз на вулиці в Італії.

Минулої ночі в деяких регіонах Німеччини температура впала до 24 градусів нижче нуля, в Естонії зафіксували температуру у -29 градусів.

На півдні Франції, де у цю пору року зазвичай вже плюсові температури, термометри показували мінус 6 градусів.

Більшу територію Британії засипає снігом, влада попереджає про перебої в електропостачання та роботі мобільних мереж. У кількох регіонах скасоване залізничне сполучення.

На півночі Італії, в тому числі в Римі, закрили школи та дитячі садки, на основних автомагістралях є серйозні ускладнення з рухом, в Неаполі припинив роботу аеропорт.

Сильні снігопади спостерігаються в Іспанії снігу, включаючи Каталонію, де частково скасований рух транспорту і закриті школи. Заняття також були призупинені на Канарських островах.

Циклон приніс сніг навіть на середземноморські острови Корсика та Капрі.

Джерело: eurointegration.com.ua

 

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>