Снігопади на Балканах: школи закриті, із транспортом перебої

Січень 11, 2019, 19:15 | (0) | Світ
cd8cedd50871e9a572a9891381badffe25e0d53b

Сильні снігопади на Балканах спричинили закриття шкіл, перебої з транспортом та енергетикою, а також відрізали сполучення з віддаленими населеними пунктами. Про це повідомляє УНН з посиланням на Associated Press.

У Сербії бушують хуртовини, шість районів на південному заході оголосили надзвичайний стан, попереджаючи про снігові завали на дорогах, що повністю блокують проїзд до гірських сіл.

Більшість шкіл закриті, а надзвичайні служби займаються розповсюдженням продуктів та медикаментів. У Чорногорії три міста на Адріатичному узбережжі залишились без електроенергії після хурделиці, що обірвала ключову лінію електропередач.

Повідомляється, що перші 10 днів січня були найхолоднішими для країни за десятки років, а у столиці Чорногорії Подгориці люди побачили сніг вперше за 9 років.

У Боснії сніг залишив без світла і зв’язку общину Кладань, там оголошено надзвичайний стан. Снігові завали сягають 1 м, багато доріг заблоковано, а у влади закінчуються ресурси для боротьби зі стихією.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>