Смачні "валентинки" на передову

Лютий 13, 2018, 19:18 | (0) | інше головне Добрі справи Духовність і культура МОЄ МІСТО новини
59ef0731fc

Наближається День святого Валентина й чимало з нас готує маленький сюрприз, що зможе запалити особливу посмішку на рідному  обличчі... Але водночас пліч-о-пліч з нами є люди, котрі в  свято любові не забувають про основну  "особливість" цього почуття  - а саме  дарувати його іншим, а, зокрема, й тим, хто найбільше цього потребує. Вони запалюють світ любов"ю  завдяки своїм добрим справам, здійсненим для ближнього,  завдяки підтримці засмученого і щирому слову перехожому...

 А днями не одному десятку  наших краян вдалося стати  такими "посланцями" святкового настрою і  (так би мовити) обмінятися "валентинками" з людьми,  які, взявши на плечі "захисний жилет"  любові до близьких та України, щодня відстоюють наш мир на Сході держави.   Чергова благодійна акція«Вареник для воїна АТО», що проходила у стінах коледжу,  згуртувала однодумців у спільній справі. Варто відзначити, що такий  захід  відбулася за сприяння райдержадміністрації і депутата обласної ради, директора коледжу І. Триніва.

Як інформує сайт Рогатинської РДА, цього разу до зібраного провіанту  доклали зусиль членкині профспілкового комітету райдержадміністрації, які спільно із педагогічними працівниками та студентами Рогатинського державного аграрного коледжу ліпили вареники захисникам на передову.

-451 -453 -454

Жіноча громада та студентство залишилась щасливими, аджечас не був потрачений марно.

"Завдяки  спільній праці присутніх для мужніх захисників держави 9 лютого через районний штаб допомоги воїнам АТО було передано понад 4000 вареників та 2500 грн. благодійних коштів", - зазначено на сайті коледжу.

До того ж, кожен з учасників акції зміг передати українським воїнам теплоту своїх сердець ще й у вигляді символічних «валентинок» з побажаннями їм міцного здоров’я, гарного настрою, мирного неба і щасливого повернення до рідних домівок, підписаних власноруч учасниками благодійного дійства.

-457 -458 -462-466

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>