Сильні дощі та шквали: синоптики попередили українців про погану погоду

Червень 13, 2019, 15:08 | (0) | Україна
25b832

Які погодні сюрпризи чекають українців у найближчі дні

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) попереджає про пожежну небезпеку і погіршення погодних умов в окремих областях держави.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на офіційний сайт ДСНС, 13-17 червня на території України переважатиме висока і надзвичайна пожежна небезпека.

“13 червня на Лівобережжі, Львівській, Одеській, Кіровоградській та Черкаській областях переважатиме надзвичайна (5 класу), на решті території України висока (4 класу) пожежна небезпека. 14-17 червня по всій території України переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека”, – говориться у повідомленні.

Місто Київ теж знаходиться у зоні ризику: “По місту Києву 13-15 червня висока (4 класу) пожежна небезпека. 16-17 червня надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека“.

На Західній Україні прогнозують погіршення погодних умов: “В Закарпатській, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях – грози, подекуди значні дощі, град та шквали  15-20 м/с (1 рівень небезпечності)”.

Нагадаємо раніше синоптики оприлюднили прогноз погоди на другу половину червня.

Джерело: narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>