СВОБОДА ВІД ОБМЕЖЕНЬ: 5 ЛАЙФХАКІВ ВІД НІКА ВУЙЧИЧА

Вересень 13, 2018, 12:56 | (0) | Добрі справи Духовність і культура
iPhone-XR

Чи не кожне українське покоління скаржиться, і цілком виправдано: на важкі умови життя, на економіку чи політику тощо. Причин для нарікань завжди буде багато – тим цінніші люди, які все ж залишаються вільними. Пропонуємо переглянути цитати Ніка Вуйчіча, який народившись без жодної кінцівки став відомий на весь світ.

Його постать дивує людей усіх національностей: як маючи так багато хвороб, очевидних проблем і обмежень Нік зумів стати успішним і повноцінним? Автор кількох бестселерів, відомий мотиваційний спікер, батько чотирьох дітей, він подорожує усім світом, займається серфінгом, може забезпечувати родину. Здавалося б, повна відсутність рук і ніг йому ніяк не заважає.

Ми обрали 5 цитат Ніка Вуйчича, роздуми над якими справді можуть надихнути позбутись від обмежень у власному житті.

«Спробуйте зазирнути в кінець власного життя, а потім почніть жити так, щоб, опинившись в цій точці, ні про що не шкодувати” “Ті, хто вважає себе невдахою, – це люди, які не розуміють, наскільки близько були до успіху, коли склали руки і здалися” “Поводьте себе так, щоб власні вчинки Вас надихали” “Встановіть повний контроль над своїми емоціями, щоб вони припинили керувати вами. Це дозволить вам стати господарем свого життя і свідомо просуватися вперед крок за кроком, день за днем” “Якщо ви не можете дочекатися дива, станьте ним”

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>