Сашко Білий. А він був правий!

Липень 4, 2015, 08:53 | (0) | , , , , , , , , | Україна
Lyst_pink_Window

Вчора, близько 15:00, працівниками УБЕЗу та обласної прокуратури було затримало прокурора Рівненської районної прокуратури Андрія Таргонія за вимагання хабара в розмірі 15 000 гривень за закриття кримінальної справи.

Гроші горе-прокурор вимагав від одного з підсудних по справі побиття та викрадення автомобіля. Сума в 35 тисяч гривень через адвоката була передана на відшкодування для свідків. Судові процеси по цій справі йшли в квітні 2014 року, прокурором був сам Андрій Таргоній. Одного з підсудних вже посадили.

Саме цього словнозвісного прокурора Олександр Музичко (Сашко Білий) тягав за краватку та погрожував посадити на ланцюг «як собаку» через ігнорування посадових обовязків і затягування кримінального провадження по справі згвалтування та вбивства дівчини, що проживала в селі Ставки Рівненського району.

Відео про це набуло неабиякого резонансу в період Революції Гідності та було одним з доказів "процвітання фашизму і хунти" в російських ЗМІ.

"Правий Сектор" Рівненщини буде уважно слідкувати за розвитком цього криміналього провадження і буде наголошувати на обов'язковому ув'язненні одіозного прокурора та доведенні справи до логічного завершення.

"Чесному" прокурору Таргонію суд і тюрма.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>