«Різдвяна майстерня» ділилася секретами хенд-мейду

Грудень 29, 2016, 13:26 | (0) | інше головне Духовність і культура Куточок для батьків і малечі Майстерня уподобань МОЄ МІСТО новини
dsc_0624-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

Напередодні Різдва та Нового року Рогатин особливо дивує перехожих креативом: кулями ручної роботи, що прикрасили головну красуню міста, вітринами магазинів, які також нарядилися до свят… Привертають увагу і витинанки на віконцях гімназії ім.В.Великого,  районної  ШЕВу та ін., де біблійні і казкові персонажі милують око тонкою роботою майстрів, котрі вклали у них не одну хвилину вільного часу, а, головне,  душу. Як зробити такий диво-декор для оселі вчилися й кореспонденти  «Рогатинської землі», відвідавши «Різдвяну майстерню».

З 20 до 23 грудня  вона діяла при Рогатинській ШЕВУ і ділилася секретами із  створення різдвяної атрибутики хенд-мейд, виготовленої з підручних матеріалів.

Як розповіли у творчому закладі, така майстерня вже вдруге відкриває свої  двері для жителів краю напередодні свят, щоправда, цьогоріч цікаву ініціативу школи підтримала й міська рада. А головна мета «фабрики чудес», де живуть «чари» творчості,  видалась й справді благородною – подарувати свято душі землякам. Кілька днів керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва ШЕВУ І.Макогін, Л.Бабій, Л.Шевчишин, С.Іванушка, М.Бариляк у своїх «майстернях» ділилися із рогатинцям  досвідом щодо створення справді оригінальних прикрас, сувенірів, відкриток тощо.

????????????????????????????????????

У перший день роботи «Різдвяної майстерні» ми завітали  у клас Ірини Макогін. Відверто кажучи,  тут  творилися справжні різдвяні чудеса. Звичайні клаптики паперу під керівництвом доброго наставника молодь  перетворювала у цікаві сніжинки, гірлянди. Поглянула у бік і помітила, як ножиці юного Дениса з обох сторін легко ковзали по білосніжному полі А4 і враз з’явився красивий ланцюжок довжиною понад метр. Хлопчина не міг налюбуватися ним і вирішив прикрасити своїм творінням домашню ялинку.

????????????????????????????????????

А маленькі Настуся та Андрійко  із схожого клаптика паперу за порадами І.Макогін зробили делікатні сніжинки, що нагадували ті, котрі народжуються у пухнастих хмарах. Здавалося, що ось-ось виріб розтане у руках малечі, настільки милим він був.

???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Вправлявся у техніці витинання й школяр Марк. Хоч цією справою займався вперше, але освоїв її  відмінно, навіть обіцяв навчити маму і своїх рідних.

Відтак із прикрас на ялинку учні «майстерні» плавно перейшли і до більш складніших виробів, отож почали з’являтися кулі з ялинками й зірочками всередині, янголи небаченої краси у гаптованих вбраннях. Словом, краса небачена… А керівник І.Макогін  щоразу повторювала присутнім: «Ця  робота дуже акуратна, тому не потрібно спішити, їй слід віддатися сповна».

????????????????????????????????????  
????????????????????????????????????

Від себе додамо, що створювати такі речі справді творче заняття, воно об’єднує не лише сім»ї , але й незнайомих людей. За ним відпочиваєш душею, хочеться ставати добрішим,  уважнішим один до одного, вони справді творять у душі свято.

За вікном догоряв день, учасники майстер-класу прямували із своїми виробами до осель, а ШЕВУ з нетерпінням чекала наступних занятть. Щодня під час роботи «Різдвяної майстерні» тут з’являлися охочі навчитися нової цікавої техніки під керівництвом талановитого майстра. Тож впевнені, що на свята не одна оселя дивуватиме неймовірною новорічно-різдвяною атрибутикою, яку зробили рогатинці саме у цих стінах.

? dksapu18tc4 cawhldbboeg
?
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>