Рух "жовтих жилетів" вважає недостатніми поступки французької влади

Грудень 5, 2018, 11:48 | (0) | Світ
PARIS, FRANCE - DECEMBER 01: Yellow vest protesters clash with riot police as part of demonstration against rising fuel taxes near Arc de triomphe de l'Etoile in Paris, France on December 01, 2018. ( ELYXANDRO CEGARRA - Anadolu Agency )
Представники так званого руху "жовтих жилетів" у Франції вважають недостатніми поступки з боку прем'єр-міністра Едуарда Філіппа, який оголосив мораторій на підвищення акцизів на пальне на шість місяців.

Про це повідомляє Le Figaro.

"Запропоновані Філіппом зміни не відповідають очікуванням ("жовтих жилетів" - ред.)", - йдеться у повідомленні.

За словами головного речника "жовтих жилетів" Бенжаміна Коші, ймовірно мораторій з боку влади буде вважатися недостатнім серед мітингувальників.

"Французи - не горобці, вони не хочуть крихт, які їм дає влада, вони хочуть багет", - сказав він, підкресливши, що французи хочуть змінити курс політики президента Еммануеля Макрона.

На думку представника протестувальників у місті Тулузі Іфа Гаррека, поступки з боку французького прем'єра були зроблені для того, аби виграти час.

Раніше прем'єр-міністр Франції Едуард Філіпп оголосив у країні мораторій на підвищення акцизів на пальне на шість місяців.

Як повідомляв Укрінформ, у Франції із 17 листопада тривають акції протестного руху так званих жовтих жилетів. Активісти виступають проти підвищення цін на пальне, урядової податкової політики загалом та вимагають відставки президента і прем'єр-міністра.

Як заявив напередодні міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер, унаслідок масових акцій протестів деякі сектори економіки зазнали збитків в обсязі від 15% до 25%.

За даними Міністерства внутрішніх справ, у результаті протестів дві людини загинули, 263 отримали поранення, ще 412 демонстрантів було затримано.

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>