Росія відповіла США на критику щодо Кримського мосту

Травень 16, 2018, 11:13 | (0) | Світ Україна
2f1a45336d4b4af118565760826a88ff783ceebd

Росія, яка окупувала Крим, заявила, що не збирається погоджувати свої дії на території анексованого півострова ні з ким.

Про це повідомила прес-служба посольства Росії у США на своїй сторінці у Facebook. "Вашингтон передбачувано незадоволений. Але Крим - Росія.

Дозволу на будівництво транспортної інфраструктури в інтересах жителів російських регіонів ні в кого питати не будемо", - йдеться у заяві.

Держдеп США засудив будівництво та часткове відкриття Росією Керченського мосту між Росією та окупованим Кримом. Про це повідомила офіційний представник Державного департаменту США Гізер Нойєрт. У Держдепі наголосили, що Крим є частиною України, а будівництво мосту відбувалося без дозволу української сторони.

"Будівництво Росією Керченського мосту свідчить про постійну готовність РФ порушувати норми міжнародного права", - зазначила Нойєрт.

Як повідомляв УНІАН, церемонія відкриття транспортного переходу через Керченську протоку відбулася 15 травня. Першою мостом з Кубані в анексований Крим проїхала колона будівельної техніки на чолі з КамАЗом, яким керував президент Росії Володимир Путін.

Джерело: www.unian.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>