Розгерметизація газопроводу у Чабанах: відкрито провадження

Вересень 15, 2020, 10:43 | (0) | Україна
4665C207-8FC3-4A70-9BEB-08AC2FEEC724_w1023_r1_s

За фактом розгерметизації магістрального газопроводу біля селища Чабани Київської області правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Про це УНН повідомили у відділі комунікації поліції Київщини.

"Відкрито кримінальне провадження за статтею №292 Кримінального кодексу України ("Пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів"). Зараз буде призначено низку експертиз для встановлення всіх причин розгерметизації газопроводу", - повідомили у поліції.

Нагадаємо, напередодні у Чабанах у Київській області стався вибух.

Пізніше ексміністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що у Київській області мешканцям району, де стався вибух, радять перекрити подачу газу у свої помешкання на час ліквідації аварії, місцеві повідомили про вибух на газопроводі.

Зранку вівторка у ДСНС України повідомили, що вночі сталась розгерметизація магістрального газопроводу, подачу газу до газопроводу було перекрито. Жертв та постраждалих немає.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>