Розвідка Естонії попереджає, що Росія готується до війни з НАТО, – ЗМІ

Березень 13, 2019, 11:05 | (0) | Світ
2-15-696x503

Естонська служба зовнішньої розвідки переконана, що в 2019 році Росія спробує втрутитися у вибори в Європейський парламент, продовжить "операції впливу" проти Заходу і підготовку до потенційного збройного конфлікту з НАТО

Про це повідомляє телеканал NBC News, який першим ознайомився із 70 сторінками доповіді, в якій щорічно проводиться оцінка загроз, передає Depo.ua.

"Російські Збройні сили готуються до можливої ​​війни на великому фронті", - йдеться в доповіді.

Так, після аналізу останніх військових навчань Росії автори доповіді дійшли висновку, що "російські Збройні сили послідовно готуються до широкомасштабного військового конфлікту з НАТО".

Естонська розвідка також вказує на військову активність Росії.

За їхніми спостереженнями, впродовж минулого року Росія розширила військову присутність уздовж західного кордону, розмістивши сім нових полків у менш ніж 50 км від кордону.

У доповіді наголошується, що за умови ескалації кризи, Росія, найімовірніше, спочатку здійснить напад на країни Балтії.

Також у документі зазначено, що у конфлікті між Росією та НАТО Москва спробує провести атаки в Західній Європі.

Окрім цього повідомляється, що Росія спробує вплинути на результат травневих виборів до Європарламенту, а основна увага буде приділятися великим державам: Німеччини, Франції, Італії.

Голова зовнішньої розвідки Естонії Мікк Марран вважає, що Росія спробує втрутитися у вибори, щоб отримати якомога більше місць для "проросійських або політичних сил євроскептиків".

Джерело: www.depo.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>