Розвідка виявила сторонній кібервплив на останні федеральні вибори в Канаді

Червень 18, 2017, 14:57 | (0) | Світ

Під час федеральних виборів у Канаді в 2015-му році на демократичні процеси у країні здійснювався сторонній кібернетичний вплив.

Про це йдеться у звіті Центру з безпеки комунікацій (канадської спецслужби, відповідальної за радіоелектронну розвідку) під назвою «Кіберзагрози демократичному процесу в Канаді», який є у розпорядженні Укрінформу.

«Під час федеральних виборів 2015-го року демократичні процеси в Канаді стали мішенню шкідливих кібернетичних дій низької складності. З великою часткою вірогідності можна стверджувати, що зловмисниками були хактивісти та кіберзлочинці», – йдеться у звіті.

При цьому автори звіту наголошують, що шкідливих дій з боку державних гравців виявлено не було. «Наразі ми не виявили використання державами кіберможливостей з метою впливу на демократичні процеси в Канаді під час виборів», – стверджують у розвідці.

Джерело: zik.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>