Рогатин прийматиме обласну творчу естафету

Вересень 11, 2017, 22:50 | (0) | інше головне Добрі справи Духовність і культура МОЄ МІСТО новини Радимо відвідати

Днями Рогатинщина візьме участь у ще одній урочистій події, приуроченій 75-ій річниці створення УПА, - передачі обласної творчої естафети «Воскресне волі дух і наша слава». У рамках заходу Галицький район привезе у наш край знаковий фотоальбом, який тривалий час мандрує Прикарпаттям та "багатіє" на світлини, присвячені  національно-визвольній боротьбі й УПА,  про це йшлось  сьогодні у кабінеті заступника голови РДА Оксани Канюки під час засідання оргкомітету щодо підготовки та проведення заходу. Попередньо зазначено, що урочиста церемонія проходитиме у неділю, 17 вересня,  о 14. 00 год. у залі районного будинку культури. Відтак присутні матимуть змогу переглянути цікаву концертну програму за участі художніх колективів з Галича. Тож відділ культури РДА запрошує земляків завітати на це дійство. Варто також зауважити, що вже наступного тижня 11 колективів нашого краю та представники влади міста й району завітають у Бурштин з мистецькою програмою, аби продовжити «традицію» заповнення альбому героїчним минулим.

Довідка «Рогатинської землі»: обласна естафета районів та міст «Воскресне волі дух і наша слава» стартувала весною цього року і присвячена 75-ій річниці створення УПА та Року УПА на Прикарпатті. Головним її атрибутом є фотоальбом, у якому будуть зібрані світлини з кожного куточка Івано-Франківщини, пов’язані з історією УПА. Естафета, що супроводжується святковими заходами, проходить у кожному районі та місті обласного значення й завершиться 6 грудня у с. Тишківці Городенківського району, на батьківщині Романа Шухевича. Фотоальбом, який оформляє кожен учасник мистецького заходу, передадуть у Музей визвольних змагань Прикарпатського краю.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>