Рогатинці удостоїлись знакових нагород

Вересень 11, 2017, 22:06 | (0) | інше новини район спорт
Нагородження обласне День спорту

З нагоди професійного свята - Дня фізичної культури і спорту в приміщені актового залу Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулось  привітання та нагородження кращих  спортсменів, тренерів, фахівців у галузі фізичної культури і спорту Прикарпаття.  Відрадно, що  таких відзнак удостоїлись  і  два працівники та один вихованець Рогатинської СДЮСШОР. Директор спортивної школи Зеновій Верб’яний  нагороджений Почесною грамотою  Міністерства молоді та спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, тренер-викладач спортивної школи  Володимир Ворона - Почесною відзнакою від управління спорту обласної державної адміністрації за розвиток фізкультури і спорту на Прикарпатті. А ось вихованець спортивної школи – чемпіон Світу та Європи 2017 р. з кульової стрільби      Денис Ворона  - Почесною грамотою Івано-Франківської обласної  державної адміністрації за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту на Прикарпатті.

Нагороди рогатинцям  вручали заступник голови обласної державної адміністрації – Марія Савка, заступник голови оласної ради – Василь Гладій,   начальник управління спорту  обласної державної адміністрації Орест Оклієвич.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>