Рогатинці наступного року матимуть сучасний спортивний комплекс

Грудень 28, 2017, 16:35 | (0) | МОЄ МІСТО новини район
23231606_2073148722916539_1886278600516417929_n

Наступного року завдяки фінансовій підтримці Рогатинської міської та обласної рад не лише рогатинці, а й інші мешканці краю матимуть можливість займатися фізкультурою й спортом на сучасному спортивному комплексі зі штучним покриттям (футбольна, баскетбольна, волейбольна площадки, бігова доріжка тощо), що розташований на території Рогатинського державного аграрного коледжу. Про це повідомив, виступаючи на сесії Рогатинської міської ради 21 грудня депутат обласної ради Ігор Тринів.

Як зазначив депутат, в останні роки разом із міською радою працюють за чітко визначеними напрямками, що дає змогу на обласному рівні відстоювати Рогатинщину для виділення відповідного фінансування на потреби району. У такий спосіб вдалося отримати два сміттєвози, на 650 тис. грн. придбано контейнерів для сміття, 200 тис. грн. спрямовано на каналізування в масиві «Північний», майже 1,3 млн. грн. виділено на ремонт вулиці Юрія Рогатинця і т.д.

Актуальною на сьогодні є проблема запуску станції пом»якшення води, яку свого часу зі значними фінансовими витратами було встановлено в м. Рогатині, на Фундуші, але вона досі не працює.

«Відповідну програму для покращення якості води міська рада вже розробила і над її втіленням у життя будемо разом працювати в наступному році», - зазначив Ігор Васильович.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>