Рогатинські школярі цілий день «керуватимуть» містом

Жовтень 31, 2019, 16:20 | (0) | інше Куточок для батьків і малечі МОЄ МІСТО новини район
DSC_5528

Сесійне засідання, робочий день у ролі керівника відділу чи навіть міського голови … і це лише частина заходів, які планують провести в Рогатині у рамках Всесвітнього дня дитини, - інформує сайт Рогатинської міської ради .

20 листопада світ відзначатиме Всесвітній день дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини. Цей день — хороша нагода нагадати нам, дорослим, про права дітей і молоді, дослухатись до їхніх побажань, а ще — дати можливість висловитись. Тож традиційно саме 20 листопада країни світу долучаються до акції “Дитяча сесія”. Відповідно юне покоління на один день матиме нагоду побути на місці дорослих і зазирнути за лаштунки управлінських процесів, спробувати “керувати” серйозними установами – місцевими радами, парламентом і навіть офісом президента. “Дитяча сесія” - не просто стане веселою пригодою для дітей, насправді захід має досить важливий зміст. Молодь може відчути себе учасником серйозних процесів у місті чи країні, а управлінці – мають змогу дослухатись до потреб юного покоління. Оскільки наша громада є частиною ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”, тож цьогоріч на запрошення ЮНІСЕФ вона теж вирішила долучитись до цікавої акції і вкотре продемонструвати свою відкритість й готовність почути дітей та молодь у рогатинській громаді. Сьогодні, під головуванням міського голови С.Насалика відбувся оргкомітет за участі педагогів-організаторів місцевих ліцеїв та представників молодіжних організацій, де, власне, й обговорювалися питання проведення акції у стінах Рогатинської міської ради.

«Цей день має запам’ятатися дітям і залишити корисні знання, — зауважив у ході засідання С.Насалик,– тому ми вирішили ознайомити молодь з повною моделлю управління містом. Не імітувати робочий день, а дати їм змогу побути справжнім керівником, заступником чи секретарем міськради. Спробувати розв'язати певні питання громади, ухвалити важливе рішення тощо».

DSC_5523DSC_5535 DSC_5532DSC_5533DSC_5528DSC_5522DSC_5536

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>