Рогатинські спортсмени продовжують дивувати перемогами

Листопад 6, 2018, 01:30 | (0) | район спорт
454f6bd48aaa7b4

Нещодавно у м. Жовква проходив І-тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу  «Дитяча Ліга» серед юнаків 2004-2006 р.н. сезону 2018-2019 рр. У спортивному заході взяли участь  25 команд із всієї держави. І приємно зазначити, що за підсумками цього туру І перше місце зайняла команда Рогатинської СДЮСШОР.

У її  складі  виступали наші земляки: Третяк Назар, Кіщук Назарій, Мельничук Максим (тренер Зеновій Верб’яний).

Другий тур чемпіонату  відбудеться у лютому в Одесі. Дирекція та тренерський колектив вітає команду та бажає нових перемог!

                                       

Втім, на цьому перемоги рогатинських спортсменів не завершилися. Гарними успіхами потішив своїх наставників ще один вихованець Рогатинської СДЮСШОР - Третяк Матвій (тренер Зеновій Верб’яний, Сенишин Богдан). Днями юнак взяв участь у ІХ відкритому турнірі з настільного тенісу, присвяченому пам’яті тренера-викладача Юрія Козія, який відбувся у м. Львові .

У цьому змаганні  рогатинцю вдалось завоювати 3 місце серед юнаків 2008 р.н. та мол. І вже невдовзі ( 05-09.12.) він буде захищати честь школи на Чемпіонаті України в  Жовкві.

 Андрій Марків, інструктор-методист  Рогатинської СДЮСШОР.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>