Рогатинські лісівники подарували краянам нову рекреаційну зону

Серпень 22, 2019, 11:03 | (0) | інше головне Добрі справи новини район
DSC_5834

З нагоди Дня Незалежності України  працівники держпідприємства «Рогатинське лісове господарство» подарували мешканцям району дуже особливий презент – красивий, цікавий, неординарний еколого-просвітницький пункт в урочищі Вилінь Воронівського лісництва, інформує сайт Рогатинського лісового господарства.

Своїми силами лісівники краю облаштували альтанки зі столами, гойдалку, пісочницю для діток, декоративні доріжки з квітами, рукомийники, вбиральню. Для зручності гостей біля кожної бесідки встановили мангали та дрова. Усе це абсолютно безкоштовно, аби кожен міг провести комфортний пікнік чи зупинитись перепочити в дорозі. Крім того, для допитливих розміщено багато корисної інформації про те, як вирощують ліс, як поводитись на природі, як оберігати навколишнє середовище.

За словами директора лісгоспу Ігоря Бечкала, в майбутньому краян чекає тут ще багато сюрпризів. Зокрема, "босонога доріжка" - спеціально облаштована стежина для масажу стоп ніг природними матеріалами (листям, шишками, піском, корою дерев), доповнення дитячого майданчика, екостежка: «Рогатинський лісгосп прагне створити новітній імідж лісу, щоб він не сприймався як щось далеке і нецікаве - а був сучасним другом для кожного рогатинця».

Ідею створити саме таке масштабне та креативне місце зустрічі з лісом запропонував головний лісничий держлісгоспу Зіновій Колісник. Ініціативу підтримали колеги, отож вже з початку липня втілювати задумане в життя. Для цього обрали місцину з розкішними краєвидами, розташовану обабіч популярної траси Івано-Франківськ – Львів і таку, куди легко дістатись мешканцям району – урочище Вилінь Воронівського лісництва (неподалік села Черче). На цій території донедавна було стихійне сміттєзвалище, яке лісівники власноруч перетворили у затишний рекреаційний пункт. Ласкаво запрошуємо усіх краян відвідати його, пізнати спілкування з природою, комфортно відпочини з усіма вигодами. Єдине прохання – залишати після себе чистоту, шанувати альтанки і квітники, зберігати охайність. Нехай радіє і ліс, і люди їхньому новому місцю зустрічі.

 

 

 

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>