Рогатинський рятувальник, який пройшов три військові конфлікти: "Ця війна – найгірша, бо не знаєш, хто і де твій ворог"

Вересень 9, 2015, 07:00 | (0) | , , , , , | АТО головне район
11953499_855389581247545_6263339129488820005_o__large

З зони проведення АТО повернувся додому у село Княгиничі диспетчер Рогатинського райвідділу Управління ДСНС в області Іван Ремез, який пробув на передовій з кінця серпня минулого року до початку вересня цього.

Іван Рамез був мобілізований як медик, адже свого часу закінчив Херсонське медичне училище. Скільком людям він врятував життя, Іван Рамез не рахував, але каже, що багатьом, пишуть “Вікна” з посиланням на прес-службу Управління.

Також в екстремальних умовах проявилися і його військові таланти: з нього вийшов чудовий розвідник.

Мобілізований прикарпатець після навчання потрапив до Маріуполя, потім були Краматорськ та Авдіївка. Згадуючи свою службу, він каже, що довелося побачити чимало, але найжахливіше, коли гинуть діти.

“До цього не можна звикнути ніколи”, — стверджує він.

Іван Рамез має військовий досвід: він був учасником військових конфліктів у Югославії та Афганістані.

Відтак акцентує: “Трьох воєн на одну людину забагато”.

“Ця війна – найгірша з усіх, на яких мені довелося побувати, бо не знаєш, хто і де твій ворог”, — розповідає він, з вдячністю згадуючи дружину Галину та доньку Марію, які чекали його і молилися за нього, керівництво та своїх товаришів по пожежній службі, волонтерів, які  підтримували його у важкі хвилини та спільними зусиллями придбали йому і бронежилет, і обмундирування.

По приїзді з зони АТО Іван Ремез зустрівся з начальником Управління ДСНС в області Володимиром Чернецьким, який подякував йому за бездоганне виконання військового обов’язку та запевнив, що його чекають у рідному колективі. Тепер чоловік поволі повертається до мирного життя, попереду ще відпочинок у санаторії, а потім його знову покличе пожежна частина, у якій пропрацював понад 19 років.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>