Рогатинська СДЮСШОР успішно виступила на відкритому чемпіонаті України ДЮСШ, СДЮСШОР, УФК  з кульової стрільби

Жовтень 16, 2020, 09:07 | (0) | МОЄ МІСТО новини район
Ходоровська з Іванцівим ЧУ 2020

З 18 - 23 жовтня 2020 р. у Львові  проходив відкритий чемпіонат України ДЮСШ, СДЮСШОР, УФК з кульової стрільби.

Під час нього найуспішнішою була майстер спорту України Сніжана Ходоровська (тренер Мирослав Іванців), яка виборола золоту нагороду в особистому заліку у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м). Команда дівчат (Лілія Коваль, Юлія Фірман та Анастасія Плекан) (тренер Ярослав Коваль) двічі отримала бронзові нагороди у вправах ГП-11а та ГП-12 (рухома мішень, 10 м). Потрібні очки для команди принесли :

- Олена Железнякова та Вікторія Юрків, які разом зі Сніжаною Ходоровською зайняли 4-е командне місце у вправі МП-5 (стрільба з пістолета, 25 м); - команда юнаків (Олег Войнирович, Юрій Маховський та Богдан Железняков) зайняла 5-е командне у вправі ГП-11 а та ГП-12 (рухома мішень, 10 м); - команда юнаків (Богдан Цимбалістий, Владислав Бугійчик та Денис Бойко) зайняли 6-е командне місце у вправі МП-5 (стрільба з пістолета, 25 м).

Наступний старт на чемпіонаті України з пневматичної зброї серед спортсменів 2002 р.н. та мол.,  який відбудеться 18-23 жовтня 2020 року.

Віктор Бичинський, заступник директора Рогатинської СДЮСШОР

Ходоровська чемпіон ЧУ

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>