Рогатинська лікарня отримала чергову допомогу від Фонду Петра Порошенка

Травень 6, 2020, 22:46 | (0) | інше головне Добрі справи новини
DSC_9558

Сьогодні у Рогатинську ЦРЛ вкотре надійшла гуманітарна допомога для медиків від фонду Петра Порошенка.

Варто зазначити, що це не перший візит представників "Європейської Солідарності"  на Рогатинщину. Напередодні Великодня рогатинським лікарям привезли захисні комплекти китайського виробництва. Сьогодні ж для лікарні благодійники посприяли 50 захисних костюмів із бахілами ще кращого, корейського, виробництва,  загальною вартістю 50 тис.грн (вартість одного комплекту у межах 1000 грн). Прийнявши допомогу від Фонду Петра Порошенка, головний лікар комунального некомерційного медичного підприємства "Рогатинська центральна районна лікарня" Тарас Бандура зауважив, що засоби захисту потрібні ЦРЛ постійно в необмеженій кількості, щоб захистити працівників від ураження коронавірусом під час роботи. Відтак очільник медзакладу висловив подяку благодійникам:

«Медичні працівники Рогатинщини не залишились сам на сам у боротьбі з пандемією, багато небайдужих людей стараються допомогти нам із закупівлею засобів особистого захисту. Втім, потреба у якісних масках та захисних костюмах залишається актуальною завжди, бо це - предмети найнеобхідніші для нас сьогодні. Вдячні допомозі, що поступила від Фонду Петра Порошенка. Спецодяг справді дуже якісний, легкий та зручний у користуванні, додає впевненості, що наші колеги справді захищені під час роботи з пацієнтами, адже ці костюми сертифіковані, високого рівня захисту».

За словами головного лікаря Т.Бандури, засоби індивідуального захисту невдовзі отримає медперсонал відділів КНМП "Рогатинської ЦРЛ", якому доводиться працювати з пацієнтами найбільше, а також працівники КНП "Рогатинський ЦПМ-СД".

DSC_9562

Принагідно зазначимо, що нещодавно до Києва прибула чергова партія захисних костюмів (42,5 тисячі штук). Частину із них - 1300 шт, а також півсотні захисних окулярів було передано для медиків Прикарпаття. Комплекти індивідуального захисту направили загалом у районні та обласні лікарні, котрі визначені опорними для лікування хворих на COVID-19, хоча старалися допомогти усім медзакладам. Окрім надання допомоги спецзасобами захисту лікарням, де проходять  лікування хворі на COVID-19, Фонд Петра Порошенка зініціював та проводить також благодійну акцію, мета якої: допомогти продуктами харчування тим людям, які в період карантину опинилися на межі виживання. Такі безкоштовні набори доставили сьогодні також на Рогатинщину, аби їх передали в оселі тих краян, котрі перебувають у складному матеріальному становищі і в час карантину не мають змоги придбати найнеобхідніше.

DSC_9563DSC_9566

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>