Роботу правоохоронців Рогатинського відділу поліції треба докорінно змінити

Серпень 4, 2017, 21:14 | (0) | інше головне МОЄ МІСТО новини
policiya_0_0

Так вважають депутати міської ради з огляду на ситуацію, що склалася в місті. Свою позицію щодо цього питання народні обранці висловили в тексті Звернення до начальника Тисменицького відділу поліції Головного управління Нацполіції в області  Тараса Щербанюка, ухваленому на черговій сесії міськради.

У документі зокрема йдеться про те, що громада міста щоденно працює над тим, щоб Рогатин ставав комфортнішим для проживання містян та цікавішим для гостей. Однак, на цьому фоні разюче контрастують факти порушень громадського порядку: розпивання алкоголю в громадських місцях, бійки, порушення правил дорожнього руху, крадіжки та псування особистого і комунального майна,  наркоманія. Унаслідок бездіяльності місцевих правоохоронців центральна площа міста, яка є одним з  туристичних пріоритетів, фактично перетворилася на місце проживання осіб, котрі, перебуваючи у  неадекватному стані та, маючи зовнішній вигляд, несумісний з поняттями людської гідності, чіпляються до перехожих, гостей міста, сплять на лавках і т.д. Погіршується ситуація і з безпекою відвідувачів міського парку.

Абсолютна більшість мешканців міста вважають, що після ухвалення Закону України «Про національну поліцію» діяльність правоохоронних органів не змінилася. Тому депутати просять взяти під особистий контроль докорінну зміну роботи правоохоронців Рогатинського відділення; в найкоротші терміни  вжити конкретних заходів для  наведення ладу в громадських місцях міста, ліквідувати  криміногенні  точки, а також відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» кожних два місяці проводити відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування  на сесіях міської ради.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>