Ремонт дороги у дощ, чи ремонт дороги по Рогатинське

Вересень 6, 2015, 22:41 | (0) | , , , , , , | головне область район
Remont-perekrittya-dorogi-doroga-znak_7921-890x395

Всіх потішила гарна новина - в Рогатині почався ремонт Галицької. Дорога була в край важкому стані. От і дочекалися міщани машин дорожньої служби. Працюють навіть в дощ.

З 31 серпня по 1 вересня почали звозити техніку для ремонту дороги. На цей історичний момент дивилися люди з вікон своїх будинків, виходили на вулиці, навіть розпитували дорожників: чи бува не заблукали. Не вірили, що такий момент настане.

1 вересня перейшли в стадію активних дій: почали підготовляти стару дорогу до накладення нової. Люди вже пожаліли, що почався ремонт. Звук від тертя ковша грейдера по землі подобався далеко не кожному. Вже 2 вересня розсипали щебінь, пісок із цементом.  Пилюка неймовірна.

3 вересня редакцією "Рогатинської Землі" було відзнято відео про цей історичний момент. Дорога востаннє ремонтувалася 30 років тому. А в цей період був лише "ямковий" ремонт.

Прикро те, що працювали 4 вересня, 5 вересня... одним словом, тоді, коли Рогатинщину накрили дощі та зливи. Тепер заговорили в колах про якість тих самих доріг при такому перебігу ремонту. Зазначимо, що пообіцяли до кінця жовтня завершити повний ремонт дороги в місті Рогатині по вулиці Галицькій.

Деякі люди бачили машину ТСН, які також зазняли сюжет про блокаду дороги Мукачево-Львів в Задністрянську. Попали в кадр і Рогатинські ями. Ось сюжет:

Сьогодні (6 вересня, неділя), вранці на Літургії отець Дмитро Бігун, Декан Рогатинський підтвердив чутки про те, що під час ремонтних робіт вийшла з ладу головна машина, де болт вимушені були замовляти у Німеччині. Отця закликали для того, щоб освятити роботи та техніку.

Рошкевич Олександр

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>