Разом можна зробити немало доброго

Грудень 23, 2017, 15:40 | (0) | інше новини район
фото Кузика

 Під завісу року прийнято підбивати підсумки зробленого, аналізуючи пройдений шлях, та думками сягати у день прийдешній. Сьогодні у вітальні «Голосу Опілля»  заступник голови постійної комісії райради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, член президії райради, голова фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир КУЗИК.

Володимире Дем»яновичу, виборці довіряють Вам уже не вперше депутатський мандат. На чому зосередили свою увагу у цьому скликанні районної ради?

- Як розумієте, робота депутата не є одноосібною, а відбувається у тісному контакті з апаратом районної ради, депутатським корпусом, а також Княгиницькою сільською радою, жителі населених пунктів якої довірили відстоювати їхні інтереси в найвищому представницькому органі влади району. Якщо говорити конкретніше, то за цей час разом доклали немало зусиль для покращення стану доріг в селах Княгиничі та Загір»я, використавши значні суми коштів.

А коли брати до уваги три попередніх депутатських каденції, насамперед, немало уваги приділено саме підтримці закладу освіти в нашому селі Княгиничі. Так, за ці роки вдалося подарувати для школи телевізор, за депутатські кошти - придбати меблеву стінку, клавішний музичний інструмент, баян та музичний центр, також за нашого сприяння районна рада презентувала школі принтер.

Іншим важливим напрямком нашої роботи є підтримка функціонування навчально-виховного комплексу, причому, як у фінансуванні харчування дітей, так і в спортивному житті. Зокрема, у 2016 році свої депутатські кошти спрямував для придбання спортивного інвентаря.

Цьогоріч за рахунок депутатських коштів встановлено стелу Героям «Небесній сотні» в Княгиницькому НВК, яку освячено на День незалежності України в урочистій багатолюдній атмосфері. Також за фінансової підтримки директора Музею визвольних змагань Прикарпаття Ярослава Коретчука та нашого зі сільським головою Леонідом Байдою та завідувачем музеєм Іриною Горленко сприяння споруджено та освячено стелу Героям «Небесної сотні» біля музею Головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Як і в попередні роки, не залишаюся осторонь потреб релігійних громад у наших селах, стараючись допомагати в їхніх у нагальних проблемах депутатськими коштами та залучати до цієї підтримки меценатів. Хочу відзначити добрим словом і духовного пастиря - священика о. Павла Кадлуба, який докладає немало старань у діяльності релігійних громад обох сіл.

 Нашими спільними зусиллями, у тісній взаємодії з виконкомом сільської ради, сільським головою завдяки виділеним благодійниками фінансам придбано музичну апаратуру для клубів двох сіл та НВК. Відрадно, що сільська рада у 2017 році постаралася, щоб в клубі с.Загір»я замінити підлогу а провести інші ремонтні роботи всередині приміщення.

Не може не тішити той факт, що у Загір»ї та Княгиничах у завершальній стадії процес встановлення вуличного освітлення. Фінансові асигнування, виділені з Державного фонду регіонального розвитку завдяки сприянню народного депутата України Віктора Шевченка, підтримці його помічника-референта, депутата районної ради Романа Дашавця дали можливість замінити вікна на металопластикові у будівлі Княгиницької сільської лікарської амбулаторії, а з настанням весняного тепла тут мають завершити утеплення фасаду, його опорядження: цей процес уже розпочато. Принагідно зазначу, що мешканці наших сіл вдячні нардепу за можливість відвідати Буковель.

Враховуючи, що вже скоро Новий рік та Різдво Христове, хотілося б побажати нашим краянам такого довгоочікуваного всіма миру в Україні, а також миру в людських душах, зігрітих Божественною Благодаттю Новонародженого Спасителя світу. Вірю, що наступний рік буде сприятливим для здійснення багатьох хороших справ для потреб громад краю, а разом із виборцями нам вдасться втілити задумане.

Спілкувалась Ольга КОНОПАДА (для «ГОЛОСУ ОПІЛЛЯ»).

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>