Радіо Свобода Daily: Суд заарештував Гримчака із правом застави у 6 мільйонів

Серпень 17, 2019, 11:43 | (0) | Україна

Арешт Гримчака

Деснянський районний суд Чернігова заарештував заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака на два місяці з правом 6 мільйонів гривень застави.

Прокуратура просила призначити Гримчаку 12,5 мільйонів застави.

Юрія Гримчака і його «довірену особу» затримали 14 серпня ввечері у справі про вимагання 1,1 мільйона доларів хабарів за нібито сприяння в ухвалені рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави. Затримані наразі перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Перед затриманням вдома у заступника міністра провели обшук. Їм інкримінують злочин, передбачений статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

15 серпня Юрію Гримчаку та Ігорю Овдієнку оголосили підозру. За версією слідства, «бралися кошти на погодження проєктів будівництва та реконструкції будівель та споруд» і «вирішення цивільного позову у Верховному суді».

65 років Радіо Свобода

16 серпня минуло 65 років від виходу в ефір першої передачі Української редакції Радіо Свобода (тоді воно мало назву Радіо Визволення). Напередодні річниці спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер дав інтерв’ю редакції. Він оцінив, зокрема, інформаційні виклики в Україні та на окупованих теренах.

Президент Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода Джеймі Флай привітав Українську службу Радіо Свобода і згадав при цьому про журналістів, утримуваних російськими гібридними силами на Донбасі, Станіслава Асєєва і Олега Галазюка, а також засудженого в окупованому Криму автора проєкту Радіо Свобода «Крим.Реалії» Миколу Семену.

Джерело: radiosvoboda.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>