Радник Дональда Трампа прибув до Києва

Серпень 27, 2019, 15:23 | (0) | Україна
63463463[410059](265x188)

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон прибув сьогодні з візитом до Києва. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні в своєму мікроблозі в Twitter.

Як відзначили представники прес-служби, Джон Болтон сподівається на продуктивні зустрічі з українськими чиновниками. Також у відомстві підкреслили, що візит радника президента США висловлює щиру підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Варто також згадати, що приїзд Болтона вже прокоментувала екс-заступник міністра економрозвитку і колишній торговий представник України Наталія Микольська. "

Важливий візит в контексті заяв Дональда Трампа на саміті G7 по Росії і підготовки зустрічі президента Трампа і президента України Володимира Зеленського. А ще перше засідання українського парламенту і призначення прем'єра. Стежимо уважно", - сказала вона.

Джерело: ura-inform.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>