Рада викликала "на килим" керівників правоохоронних органів

Листопад 6, 2018, 11:59 | (0) | Україна
db027cd6e83543f771fa72aa64b576569e910b31
Верховна Рада запросила на пленарне засідання о 12:30 керівників правоохоронних органів, щоб заслухати інформацію про стан розслідування нападів на громадських активістів.

Рада запросила керівників силових структур для заслуховування інформації щодо розслідування нападів на громадських активістів

За це рішення проголосували 222 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У зв'язку із трагічною смертю Катерини Гандзюк і необхідністю розслідування цього злочину за пропозиціями голів фракцій є пропозиція запросити на пленарне засідання Верховної Ради України сьогодні керівників правоохоронних органів і заслухати їхню інформацію щодо стану розслідування нападів на громадських активістів. Пропонується керівницво Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України. Прошу о 12:30, щоб без затягування",- сказав Голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Як повідомляв Укрінформ, відома в Херсоні активістка, волонтер, співробітниця міської ради Катерина Гандзюк, яку влітку облили сірчаною кислотою, померла 4 листопада в лікарні. За попередньою інформацією, у неї відірвався тромб. Жінці було 33 роки.

Читайте також: Рада пішла на перерву, Парубій зібрав нараду голів фракцій

Напад на Гандзюк стався 31 липня. Невідомі облили її сірчаною кислотою, внаслідок чого вона отримала хімічні опіки і частково втратила зір. Гандзюк перенесла більше 10 операцій. З 1 серпня вона перебувала в опіковому центрі Києва.

В організації замаху на Гандзюк підозрюють п'ятьох осіб, усіх затримали.

4 листопада слідчі змінили кваліфікацію нападу на Гандзюк на умисне вбивство  — за пунктами 4, 6, 11, 12 частини 2 статті 115 КК "Умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене з особливою жорстокістю, на замовлення; скоєне за попередньою змовою групою осіб".

Джерело: www.ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>