Під час захоплення п'ятизіркового готелю у Пакистані загинули п'ятеро осіб

Травень 13, 2019, 11:56 | (0) | Світ
image

Під час захоплення п'ятизіркового готелю Pearl Continental в Пакистані загинули п'ятеро осіб, йдеться в заяві військових.

Як передає AFP, під час збройного штурму бойовики вбили солдата військово-морського флоту Пакистану і чотирьох співробітників готелю.

Один з убитих - охоронець готелю, якого було застрелено біля входу. Ще шестеро осіб отримали поранення, в тому числі четверо силовиків і двоє співробітників готелю.

За даними військових, трьох бойовиків було ліквідовано. Місцева поліція раніше стверджувала, що було четверо нападників.

Нагадаємо, 11 травня троє-четверо озброєних людей напали на готель Pearl Continental в пакистанському місті Гвадарі. Нападники вступили в перестрілку з силами безпеки і зуміли зайняти перший поверх готелю.

Готель Pearl Continental, що належить до найбільшої готельної мережі Пакистану, є єдиним розкішним готелем в Гвадарі. У ньому часто зупиняються іноземні та пакистанські бізнес-делегації, а також дипломати.

Гвадар - невелике місто в провінції Белуджистан. Раніше на цьому місці було невелике рибальське село, а тепер місто позиціонують як "наступний Дубай" завдяки багатомільярдному китайсько-пакистанському економічному коридору. В рамках масштабного інфраструктурного проекту Один пояс і один шлях Китай будує тут великий порт.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>