ПІДПИСУЙСЯ НА ЧЕЛЕНДЖ – ДОПОМАГАЙ БІДНИМ, – МОЛОДЬ ЗА МИР

Березень 15, 2017, 16:34 | (0) | Духовність і культура

Spring Challenge, Spring Changes від Peace Blog – це коли ви щотижня розвиваєте одну нову звичку. Щось цікаве, корисне, що зробить вас щасливішими.

Спільнота “Молодь за Мир” зініціювала весняний флеш-моб для допомоги бездомним, стареньким людям та ромам.

Хочете пережити особливу весну? Кожного тижня весни ми будемо разом працювати над новою корисною звичкою, яка допоможе нам до літа стати в 14 разів кращими версіями себе. Кажуть, для засвоєння звички потрібен хоча б 21 день, ми ж постараємося впоратися за сім. Тож, якщо ви погоджуєтесь брати участь в челенджі, ви кидаєте собі серйозний виклик! Готові?

Як це працює

Щонеділі підписник буде отримувати лист із завданнями на наступний тиждень: нова звичка, трохи досвіду “Молоді за Мир”, поради і деталі. У суботу, наприкінці тижня, організатори чекатимуть на лист-звіт від учасника: чого вдалося досягнути, з чим були проблеми. Звіт будуть бачити лише організатори челенджа. Він покликаний допомогти учаснику “тримати себе в тонусі і таки дійти до фінішу”.

Однією з умов челнджу є пожертва на будь-яку суму на проекти руху “Молодь за мир”.

Ви можете обрати один з таких проектів:

  • допомога бездомним людям
  • допомога літнім у будинках престарілих
  • допомога ромським сім’ям
Будь-яка сума для нас цінна – бо це їжа для наших бездомних, ліки для стареньких, взуття для дітей і так далі, – Молодь за Мир

Детальніша інформація та анкета учасника – за посиланням.

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>