Підбив підсумки турнір з кульової стрільби

Квітень 12, 2019, 09:15 | (0) | інше новини район спорт
c1a614bf210ec8e0c2987c0981975365.jpg.pagespeed.ce_.5Q96OlY3Y_

Днями у Рогатині відбулися Всеукраїнські змагання з кульової стрільби, присвячені пам’яті заслужених тренерів України  С. М. Леськіва та І. М. Даниляка. У спортивному заході  взяли участь команди з Кропивницького, Львова, Вінниці, Івано-Франківська та нашого міста.

Під час урочистого відкриття до присутніх  звернулися депутат обласної ради Тринів І., голова Рогатинської РДА Білінський  П., заступник голови Рогатинської райради Вовкун О., міський голова Насалик  С. , начальник  управління освіти, молоді та спорту Рогатинської РДА – Трач В., директор Рогатинської СДЮСШОР Верб’яний З., перший тренер Рогатинської СДЮСШОР, ветеран спорту Пазюк Р. Відтак відбулися змагання, у ході яких визначено переможців:

Вправа Гп-4 (юніори) гвинтівка пневматична 40 пострілів

І місце Гудзин Святослав (м. Львів)

ІІ місце Замико Олег (м. Львів)

ІІІ місце Гротовицький Богдан (м. Львів)

Вправа Гп 4 (юніорки) гвинтівка пневматична 40 пострілів

І місце Пакліковська Софія (м. Львів)

ІІ місце Недоступ Наталія (м. Львів)

ІІІ місце Сулик Марія (м. Львів)

Вправа Гп 6 (юніори) гвинтівка пневматична 60 пострілів

І місце Гудзий Святослав (м. Львів)

ІІ місце Замико Олег (м. Львів)

ІІІ місце Гротовицький Богдан (м. Львів)

Вправа Гп 6 (юніорки) гвинтівка пневматична 60 пострілів

І місце Пакліковська Софія (м. Львів)

ІІ місце Сулик Марія (м. Львів)

ІІІ місцеПавелко Віра-Вікторія (м. Львів)

Вправа ПП – 2 (юніорки) пістолет пневматичний, 40 пострілів

І місце Ходоровська Сніжана (м. Рогатин)

ІІ місце Железнякова Олена (м. Рогатин)

ІІІ місце Зінчук Ксенія (м. Львів)

Вправа ПП – 2 (юніори) пістолет пневматичний, 40 пострілів

І місце – Копійка Роман (м. Львів)

ІІ місце Куріпко Тимофій (м. Львів)

ІІІ місце Замковий Максим (м. Рогатин)

Вправа ГП-12 (юніори) гвинтівка пневматична, рухома мішень

І місце Кізима Ігор (м. Рогатин)

ІІ місце Войнирович Олег (м. Рогатин)

ІІІ Дмитрук Роман (м. Рогатин)

Вправа ГП-12 (юніорки) гвинтівка пневматична, рухома мішень

І місце Жученко Анастасія (м. Вінниця)

ІІ місце Боднар Ірина (м. Рогатин)

ІІІ місце Моїсеєнко Марія (м. Вінниця)

Вправа ГП-11а  (юніори) гвинтівка пневматична, рухома мішень, змішана швидкість

І місце Войнирович Олег (м. Рогатин)

ІІ місце Дмитрук Роман (м. Рогатин)

ІІІ місце Кізима Ігор (м. Рогатин)

Вправа ГП-11а  (юніорки) гвинтівка пневматична, рухома мішень, змішана швидкість

І місце Моїсеєнко Марія (м. Вінниця)

ІІ місце Боднар Ірина (м. Рогатин)

ІІІ місце Жученко Анастасія (м. Вінниця)

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями, а також  грошовими преміями від  сина заслуженого тренера України Ігоря Даниляка – Романа Даниляка та депутата міської ради Юрія Сороки.

Дирекція, тренерський колектив та спортсмени Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву  висловлюють вдячність у проведенні змагань: голові Рогатинської РДА Білінському П. , міському голові Рогатина Насалику С., депутату обласної ради Триніву І., начальнику управління освіти, молоді та спорту Рогатинської РДА – Трачу В. та заступнику директор з виховної роботи  Рогатинського ліцею №1 Панчишин О.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>