“ПРОСТО” РАЗОМ ПЕРЕНОЧУВАТИ: ДЕ ТУТ ГРІХ?

Червень 23, 2018, 15:25 | (0) | Духовність і культура
b5283a2e95d0f761ff6fc0335d721b30-696x275

Треба бути відвертим, що тема дошлюбних стосунків цікавить усю неодружену молодь. І в голові крутиться ціла купа запитань, здебільшого у площині: гріх/не гріх, можна/ не можна.

Одним із таких запитань є наступне: чи можна ночувати, тобто спати на одному ліжку, зі своєю дівчиною, якщо це не передбачає жодних сексуальних стосунків, чи є це, врешті, гріхом.

Насправді тут важливо підкреслити два моменти. Якщо немає “подружніх” стосунків під час спільного спання – то, відповідно, немає гріха. Однак це запитання слід розглядати швидше у перспективі розторопності, розважливості, ніж чи є це гріх, а чи ні.

Бо двоє – хлопець і дівчина – кохають один одного, переповнені пристрастю, подобаються один одному, разом лежать на одному ліжку, в окремій кімнаті… Тут зрозуміло, що є просто ВСІ умови для того, щоби скоїти гріх.

Тож НАВІЩО до цього допускати, якщо для обох цінність передподружньої чистоти є насправді важливою?

Якщо вже і трапляється так, що мусять бути разом з огляду на певні обставини, то дуже гарним жестом буде, якщо хлопець вирішить переночувати на підлозі: “Я шаную Тебе і дуже хочу, щоб Ти знала, як я люблю тебе”.

І хоч в умовах сьогоднішнього світу для багатьох це може виглядати дивно, та для тих, хто твердо знає, на чому будує свої стосунки, не повинно бути нездоланних спокус.

Підготувала Тетяна Трачук

із розмови youtube

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>