Пристайко обговорив із Маасом кроки з імплементації рішень "нормандського саміту"

Грудень 20, 2019, 19:49 | (0) | Світ Україна
630_360_1576164799-672

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко сьогодні зустрівся з німецьким колегою Хайко Маасом, з яким визначив наступні кроки з імплементації рішень паризького саміту у "нормандському форматі". Про це очільник українського МЗС написав у себе в Twitter, передає УНН.

"З Міністром закордонних справ ФРН Хайко Маасом погодились, що, попри деякі затримки, нам вдасться досягти відчутного прогресу в переговорах у "нормандському форматі". За рішенням лідерів міністри закордонних справ визначили наступні кроки з імплементації рішень паризького саміту "Нормандської четвірки", - повідомив Пристайко.

Він також зауважив, що обговорив з головою Комітету у закордонних справах Німеччини Норбертом Рьотгеном роботу на підтримку України в Бундестазі.

Нагадаємо, раніше сьогодні заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що Пристайко сьогодні повідомить німецьку сторону про те, що Росія не дотримується своїх зобов’язань і порушує режим тиші на Донбасі, попри домовленості.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>