Прикарпатці матимуть насичені вихідні

Жовтень 10, 2018, 14:14 | (0) | область
44_main

В обласному центрі відбудеться чимало святкових заходів.

На місце Дня захисника Вітчизни, що традиційно відзначали 23 лютого, українці четвертий рік поспіль у жовтні вітають та вшановують захисників України. Це вже наш національний, військовий та історичний календар, а не країни агресора.

В Івано-Франківську буде проходити багато заходів, які приурочені цьому дню. Також на цю дату припадає свято Покрови. З нагоди цього у двох храмах Прикарпаття, що названі на честь Богородиці відбудуться богослужіння. Ще під керівництвом департаменту культури області в місті організують понад два десятки урочистих заходів.

14 жовтня святкуватимуть 76-ту річницю Української Повстанської Армії

Попри це все, у школах Івано-Франківська для дітей проведуть цікаві флешмоби, конкурси строю та патріотичної пісні, зокрема різноманітні тематичні уроки й експозиції.

Чиновники обіцяють прикрасити обласний центр українською символікою та прапорами УПА. Організатори запрошують всіх жителів Івано-Франківська та гостей на святкування.

Джерело: if.oblast.online

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>