Прикарпатські пластуни провели вишкіл «Шлях до Легіону» - присвячений 97-й річниці Листопадового чину

Листопад 6, 2015, 09:58 | (0) | , , , , , , , | головне новини область район спорт
pl1

Івано-Франківська Округа Пласту НСОУ  спільно з Управлінням молоді та спорту ОДА провела  обласний військово-патріотичний  вишкіл  «Шлях до Легіону». Захід відбувається в Рогатині вже традиційно і  присвячений  даті Листопадового чину.

 У заході взяли участь пластуни з Івано-Франківська, Ціневи, Білих Ослав, Печеніжина, Галича та  Рогатина. Вишкіл приймала Рогатинська гімназія ім. Володимира Великого.  Місце проведення заходу обрали не випадково, адже, як наголошує  пластун сеньйор  Ярема Зварчук : «Наш край нерозривно пов’язаний із створенням УСС, а директор гімназії Михайло Галущинський  був першим комендантом Січових Стрільців».

Після відкриття пластуни позмагались у вправності в стрільбі з малокаліберної зброї. Далі були заняття з тактики бою в місті, ознайомлення з  видами стрілецької зброї, тактичної медицини, інформаційної війни та патріотична ватра з пластунами - учасниками АТО.

Другий день вишколу був  не менш насиченим та цікавим. Учасники його провели на «Осовій поляні», де в роки національно-визвольних змагань розташовувався табір УПА. Крім цього дане місце є улюбленим місцем проведення таборів для місцевих пластунів. Отож, тактика пересування лісом та під прикриттям, евакуація пораненого, маскування, виряд, вимарш, теренова гра, блок-пост, військовий табір та багато іншого чекало на учасників.

В ніч з середи на четвер відбувся умовний штурм гори Лисоні, що поблизу  Бережан, на якій відбулась зустріч з бережанськими пластунами. Після Теренової гри відбувся молебень та вшанування пам’яті  Січового Стрілецтва.  Заключного дня пластуни змагались в тактичній грі «Лазертаг». На закритті відбулось іменування юних пластунів та визначення кращих пластунів вишколу з військового пластування.

Як зазначив комендант заходу Олег Хімій: «Військове пластування, засновником якого вважається Іван Чмола, зараз є надзвичайно цікавим серед юнацтва і заходи такого типу є затребувані і цікаві. Особливістю цьогорічного вишколу було те, що інструкторами з військової частини були пластуни - учасники АТО, які захищали цілісність нашої держави і передавали знання і вміння  пластовому юнацтву, що справило велике враження на учасників заходу».

Прес-служба  Івано-Франківської

округи Пласту НСОУ

pl2 pl3 pl4 pl5

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>