Прикарпатець здобув перше золото для України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Серпень 9, 2018, 08:48 | (0) | область
630_360_1532332473-8270
23-річний українець Мар'ян Закальницький виграв перше золото на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходить у Берліні.

Українець став найсильнішим на дистанції 50 кілометрів по спортивній ходьбі. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Мар'ян Закальницький перебував у групі переслідувачів по ходу першої половини дистанції, але потім приблизно на 30-му кілометрі зробив вражаючий ривок, вийшов у лідери і почав відриватися. Надалі Закальницький не підпустив конкурентів і навіть збільшив відрив. У підсумку, саме він і став чемпіоном Європи.

Мар'ян став першим чемпіоном Європи з легкої атлетики в 2018 році. Раніше він ніколи не брав медалей на великих міжнародних змаганнях. Крім цього, це перша медаль в історії України у спортивній ходьбі на 50 км. Тренує спортсмена з села Верхня Калуського району тренер ДЮСШ управління освіти Калуської мської ради Микола Богоносюк.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики проходить в Берліні з 6-го по 12 серпня.

Джерело: blitz.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>