Прем'єр Павло Філіп пояснив причину висилки російських дипломатів

Травень 30, 2017, 18:10 | (0) | Світ

Прем'єр-міністр Павло Філіп заявив, що п'ятьох російських дипломатів оголосили персонами нон грата на основі інформації, отриманої від спецслужб.

Про це повідомив Супутник Молдова.

У понеділок увечері в молдавській пресі з'явилася інформація про те, що МЗС Молдови оголосив персонами нон грата п'ятьох російських дипломатів. Пізніше посол Росії Фарит Мухаметшин підтвердив, що диппредставництво одержало ноту про оголошення п'ятьох російських дипломатів персонами нон грата в республіці. Дипломат зазначив, що документ вивчається. Президент республіки Ігор Додон засудив таке рішення уряду країни. На питання журналістів, про кого конкретно йдеться, Філіп зазначив, що не може розкривати таку інформацію. "Правила не дозволяють робити це. Вони були оголошені персонами нон грата на основі інформації, яку ми отримали від спецслужб. Це стандартна процедура. Це все, що я можу сказати на цей момент. Не можу повідомити все мотиви, які були надані спецслужбами, - сказав прем'єр.

Джерело: grushevskogo5.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>