Президент підписав закон проти домашнього насильства

Січень 4, 2018, 22:28 | (0) | Україна
3bfa9201dadb0b8e9a597abb74d8a470_XL

резидент України Петро Порошенко підписав Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Про це повідомляється на сайті глави держави.

«Документом передбачається впровадження комплексного підходу до боротьбі з домашнім насильством, суттєве доповнення існуючих інструментів такої боротьби, введення нових визначень термінів та інших норм, спрямованих на покращення захисту потерпілих від домашнього насильства», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, законом передбачено створення та забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства. Вперше в Україні ввели кримінальну відповідальність за домашнє насильство.

За словами народної депутатки Ірини Луценко, понад 3 мільйони дітей в Україні щороку спостерігають за актами насильства у сім'ї або є їхніми вимушеними учасниками. Відтепер, батьку чи мамі можуть обмежити спілкування з дитиною на кілька місяців, якщо побиття чи насильство сталося на очах дитини.

Джерело: zaxid.net

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>