Президент зобов'язав Кабмін підвищити рівень мінімальної зарплати: Шмигаль визначив графік

Червень 27, 2020, 21:09 | (0) | Україна
53919844_303

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського уряд визначив графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента за результатами селекторної наради, інформує УНН.

"Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади", – зазначив Глава держави, даючи завдання.

Зазначається, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко опрацювали це питання, "зробивши відповідні розрахунки".

"Сьогодні очільник уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Так, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис. грн", - йдеться у повідомленні.

Вказується, що Зеленський назвав такі кроки "цілком реалістичними".

"Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності", – наголосив Президент.

Як повідомлялося раніше в УНН, Зеленський скликав голів ОДА та представників місцевої влади на термінову нараду: про що говорили.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>