Посли країн «Групи семи» в Києві обговорили голодування Сенцова

Червень 7, 2018, 14:19 | (0) | Світ Україна
0521AB3B-4052-47EF-BF53-E0E0B80F3B63_w1023_r1_s

Посли країн «Групи семи» в Україні 6 червня провели в Києві зустріч, на якій обговорили тему українських політв'язнів у Росії і, зокрема, Олега Сенцова. Про це Радіо Свобода повідомив російський режисер Аскольд Куров, який кілька днів тому відвідав Сенцова в російській колонії. За його словами, на зустрічі також була присутня сестра Олега Сенцова Наталя Каплан.

Куров зазначив, що дипломати обговорили можливий обмін утримуваними особами між Москвою і Києвом. Посли пообіцяли донести інформацію про справу Сенцова до лідерів своїх країн.

Режисер Аскольд Куров, відвідав Сенцова в російській колонії 4 червня. Він розповів, що його український колега не нарікає на умови тримання в колонії. Адвокат Сенцова Ольга Дінзе заявляє, що керівництво в’язниці має намір годувати українця примусово через крапельницю. Але він має намір відмовитися від терапії і збирається голодувати до смерті.

Сам український режисер Олег Сенцов, який уже 24 дні голодує в російській колонії з вимогою звільнити політв’язнів, просить «людей на волі» не голодувати на його підтримку, повідомив його адвокат Дмитро Дінзе.

Сенцов, якого утримують у Лабитнангі (Ямало-Ненецький автономний округ Росії) оголосив голодування 14 травня.

Джерело: www.radiosvoboda.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>