Порошенко у розмові з Путіним закликав звільнити українських політв'язнів

Червень 9, 2018, 16:34 | (0) | Україна
10de904b3c6118fa0460bc11f7bacbe52102ab6e

Президенти України та Росії під час телефонної розмови домовилися, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідують ув'язнених громадян.

Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним у суботу, 9 червня, наголосив на важливості звільнення українських політв'язнів, утримуваних у РФ, а також на окупованих Росією територіях. Про це йдеться у повідомленні на сайті президента України.

У розмові з Путіним Порошенко звернув увагу на погіршення стану здоров'я ув'язнених українських громадян, котрі розпочали голодування.

Водночас у повідомленні про розмову на сайті Кремля зазначається, що Путін наголосив на необхідності негайного звільнення російських журналістів, затриманих в Україні. Також співрозмовники домовилися, що найближчим часом ув'язнених відвідають уповноважені з прав людини - як в Україні, так і в Росії.

Джерело: dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>