Порошенко засудив і тиск на ЗМІ, і «підігрування» з боку ЗМІ країні-агресору

Грудень 4, 2017, 13:49 | (0) | Україна

Президент України Петро Порошенко засудив тиск на засоби масової інформації і їх блокування, а також «підігрування країні-агресору».

«Будь-який тиск на засоби масової інформації, а тим більше їх блокування – неприпустимі. Так само неприпустимими є спроби виправдовувати дії країни-агресора проти України, підігрування російській пропаганді, у тому числі і в таких питаннях як оцінка Революції гідності», – написав Порошенко у Facebook.

За його словами, «часом такі дії є реакцією на бездіяльність тих органів, які повинні оперативно реагувати».

«Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має більш ефективно здійснювати регулювання медіапростору», – заявив президент.

Надвечір у неділю, 3 грудня, група невідомих заблокувала телеканал NewsOne, який належить народному депутату Євгену Мураєву. Редакція цього ЗМІ пов’язала блокування з висвітленням Маршу за імпічмент президента Петра Порошенка, організованого Міхеїлом Саакашвілі. Сам Саакашвілі теж пов’язав події навколо каналу із маршем. Натомість блокувальники пояснили дії незгодою з політикою каналу, зокрема, з висловлюваннями його власника про те, що події Революції гідності є «державним переворотом».

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко назвав блокування каналу NewsOne тиском на ЗМІ та перешкоджанням журналістській діяльності.

Джерело: radiosvoboda.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>