Порошенко закликав Байдена допомогти у зміцненні обороноздатності армії

Червень 13, 2015, 09:18 | (0) | , , , , , , , , | АТО Світ Україна
0,,18079100_403,00

Український президент Порошенко закликав віце-президента США Байдена допомогти у зміцненні обороноздатності української армії. Ішлося і про можливість наступних кроків у разі нової ескалації на Донбасі, - пише DW.

Президент України Петро Порошенко закликав віце-президента США Джозефа Байдена як голову Сенату підтримати законодавчу ініціативу щодо виділення Україні допомоги для зміцнення обороноздатності української армії. Про це він сказав під час телефонної розмови з Байденом у п’ятницю, 12 червня, повідомляється на сайті глави української держави.

Співрозмовники наголосили на важливості єдності цивілізованого світу у підтримці України. "Йдеться не лише про територіальну цілісність і суверенітет України. Якщо ми не переможемо, то світ чекають геополітичні катаклізми", - заявив Порошенко. Український президент і віце-президент США також обговорили можливості подальшої макрофінансової підтримки України та важливість визначення наступних кроків і заходів у випадку подальшої ескалації ситуації на Донбасі.

Напередодні Палата представників Конгресу США ухвалила дві поправки, які забороняють Сполученим Штатам постачати переносні зенітно-ракетні комплекси з фондів на допомогу Збройним силам України, а також в Ірак. Крім того, накладена заборона на використання Американських фондів на озброєння, тренування та іншу підтримку українського батальйону "Азов". Пізніше на своєму сайті автор поправок, конгресмен від Демократичної партії Джон Кон'єрс назвав батальйон "Азов" "неонацистським".

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>