ПОРАДИ НА ЩОДЕНЬ ВІД СВЯТОГО ХОСЕМАРІЇ ЕСКРІВИ

Травень 21, 2018, 10:53 | (0) | Духовність і культура
59d77f526355563be99648eb5c7a78c1305b17b2
Віра. Сумно спостерігати, з якою щедрістю багато християн визнають її на словах, і з якою скупістю застосовують її у справах. Так виглядає, що ця чеснота добра лиш для того, щоб її проповідувати, а не застосувати в житті.
Запали свою віру. Христос – це постать неминуща. Це не епізод, який губиться в нетрях історії. Він живе! «Ісус Христос вчора, і сьогодні, і навіки Той Самий!» «Бо правду кажу вам: коли будете ви мати віру, хоч зерно гірчичне…» Яка велика обітниця в цьому оклику Учителя!
Бог незмінний. Ось чого нам треба, так це людей віри. Тоді знову будуть діятися чуда, що про них читаємо у Святому Письмі. «Отож бо, Господня рука не стала коротшою, щоб не помагати… «Тому, для того, хто вірує, все можливе». Це слова Христа. Чому ж вагаєшся повторити за апостолами: «Додай Ти нам віри!»?
Відганяй від себе лиху думку про будь-кого, навіть якщо б його слова або вчинки оправдували таку думку. Негативну критику не виголошуй. Якщо немає місця похвалі й похвалити не можеш, то краще промовчи.
Ніколи не говори лихого про свого брата, навіть якщо у тебе є причин вдосталь. Найперше помолися перед Кивотом, а потім піди на побачення зі священиком, своїм отцем, та вилий свою душу, свою турботу йому. І більше нікому.
Якщо ти апостол, то не впадай у розпач ніколи. Неподоланних трудностей для тебе немає. Чому ж сумуєш? Лице захмарене, в поведінці різкість, вираз обличчя відштовхуючий – чи ти так зібрався підбадьорювати інших йти слідами Христа?
Не сумуй. Хай твій погляд на справи буде більше… «наш», більше християнський.
Ти нарікаєш, що Богослужіння довге. Я ж відповім: бо любов твоя коротка.
Причащайся. Це не означає непошани. Запричащайся саме сьогодні, як тільки виплутаєшся з тієї петлі. Чи не забув ти того, що сказав Ісус: лікар потрібен не здоровим, а хворим?
Ангел Хоронитель – твій сердечний друг. Поводься з ним як з другом, і він кожного дня тисячократно допоможе тобі у твоїх буденних справах.
 Звернись до Ангела Хоронителя того, кого хочеш приєднати до своєї апостольської справи. Це надійний спільник.
Зважаючи на присутність Ангелів Хоронителів свого і твоїх ближніх, ти міг би був уникнути багатьох помилок, допущених у розмовах.
Ти дивуєшся, що Ангел Хоронитель надав тобі такі очевидні послуги. Власне, нема причини дивуватися: на те Господь тобі його і дав.
Хто тобі сказав, що участь в церковних обрядах по буднях – це справа виключно жінок? Кожен обряд, який виконується мужчиною в дусі молитви й покори, це обряд чоловічий.

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>