Поліція Івано-Франківська відзвітувала про свою роботу

Жовтень 31, 2017, 22:30 | (0) | новини область Україна

За тиждень поліція опрацювала 967 викликів, серед яких – 24 випадки затримання п’яних водіїв, що на 18 менше, ніж за попередній звітній період, двоє з них – повторно.

Здійснюється постійне патрулювання дворів для забезпечення порядку на вулицях міста. Було опрацьовано кілька масових заходів, виявлено 4 злочини в сфері обігу наркотиків, 1 факт зберігання і транспортування холодної зброї, 1 факт підробки документів. З похолоданням збільшилась кількість конфліктів і сварок в закритих приміщеннях, також очікується збільшення кількості безхатьків в підвальних приміщеннях і на горищах житлових будинків і відповідно, ріст ризику підпалів і крадіжок. Також ведеться посилений контроль за виявленням незаконного алкоголю.

На території міста продовжується операція “Мігрант”, затримання іноземців, які перебувають в місті незаконно або підозрюваних в скоєнні злочинів.

Джерело:briz.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>