Польща має право повернути Саакашвілі до України – експерт

Лютий 13, 2018, 18:34 | (0) | Світ
46_main
Польська влада має право повернути Саакашвілі до України, у випадку, якщо було порушено правила його вивезення на територію Польщі.

Політичний оглядач Мілан Лєліч заявив, що Польща може протягом трьох місяців повернути до України лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі, відповідно до договору про реадмісію між Україною та Європейським союзом.

До таких дій польська влада може вдатися, якщо знайде порушення у реадмісії Саакашвілі у Польщу, повідомив політичний оглядач на Facebook.

"За договором про реадмісію між Україною і ЄС протягом трьох місяців така опція потенційно є, якщо будуть знайдені порушення правил реадмісії", – зазначив Лєліч.

Водночас він, додав, що українська влада не має права відмовитися від повернення особи, яку було вивезено з території України.

"А поляки тепер зможуть нормально з нашою владою торгуватися: Так, або визнаєте події на Волині-43 геноцидом поляків, або повертаємо вам Саакашвілі!", – пожартував політичний оглядач.

Джерело: ua1.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>